Kierownik projektów

Łódź

Obowiązki

  • Zdefiniowanie i wdrożenie procesu prowadzenia projektów i zarządzania projektami w organizacji.
  • Stworzenie metodyki zarządzania projektami uwzględniającej opracowanie szablonów do efektywnej pracy np. wzory formatek do spotkań, wzory narzędzi do raportowania itp.
  • Zbudowanie zespołu – Project Management Office.
  • Prowadzenie zróżnicowanych projektów np. z obszaru systemów teleinformatycznych, nowych urządzeń elektroniki, OT itp.
  • Współpraca z właścicielami obszarów przy uzgadnianiu celu, zakresu, harmonogramu i budżetu inicjowanych projektów.
  • Definiowanie harmonogramów, budżetów, środków i narzędzi realizacji celów.
  • Tworzenie, kierowanie, wspieranie, motywowanie zespołów projektowych z zastosowaniem podejścia projektowego w tym przygotowywaniem prezentacji organizacyjnych.
  • Monitorowanie postępu prac oraz identyfikacja ryzyk w nadzorowanych projektach.
    Zapewnienie komunikacji i koordynacji prac projektowych w tym przygotowywania informacji, prezentacji, analiz, raportów oraz sprawozdań z realizacji.
  • Zarządzanie spotkaniami projektowymi z wewnętrznymi i zewnętrznymi członkami zespołu projektowego i interesariuszami.
  • Budowa bazy wiedzy i dobrych praktyk dot. planowania i wdrażania projektów.
  • Udział w innych działaniach spółki i realizacja zadań wskazywanych przez Zarząd spółki.
  • Mentoring oraz coaching współpracowników w celu poszukiwania nowych obszarów działalności projektowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność przejmowania inicjatywy odpowiedzialności.
  • Umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o cele oraz pracy w zespole.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Decyzyjność.
  • Umiejętność opracowania analiz i raportów oraz przygotowania prezentacji.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym.
  • Zarządzanie zespołem.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Znajomość zagadnień finansowych będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Pracę w systemie 1-zmianowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Premie zgodnie z regulaminem firmy.
  • Prywatną opiekę medyczną (LUXMED).
  • Pakiet sportowy (MULTISPORT).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@elester-pkp.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.